Vítejte!

Sháníte rychlý kontakt? 
Pište na b.boudicca[at]seznam.cz

A jste-li zvědaví, kdo stojí za tvorbou blogu, čtěte dál.

Je mi 24 a pocházím z Brna, kde aktuálně studuji a pracuji. Půlrok života jsem strávila v krásném Lucembursku, na které v článcích ráda vzpomínám. Jsem vcelku otevřená, dost upovídaná a rychle se nadchnu pro nové věci.

Baví mě cestování, drhání indiánských náramků, rozšiřování už tak rozsáhlé sbírky čajových přebalů, v létě výlety na kole a v zimě lyžování, tanec a v neposlední řadě i odhalování zákeřností cizích jazyků (aktuální trojkombinace čítá angličtinu, francouzštinu a nizozemštinu). Mám ráda své potkaní holky, klasickou literaturu, atmosféru čajoven & dobrý čaj ve všech podobách, ženskou módu (podpatky, puntíky a černou krajku zejména), electro-swingové party a seznamování se se zajímavými lidmi, svoji práci a všechny maličkosti, které dokáží zpříjemnit den.

Přezdívku Boudicca (pod různými přepisy i jako Boadicea nebo Buddug) jsem si přivlastnila od slavné keltské válečnice a náčelnice kmene Icenů, která vedla v 1. století n.l. povstání proti nadvádě Říma. Ke keltské mytologii mám blízko a jméno se mi líbí i svým prostým významem: Vítězná. Protože každý občas potřebujeme zabojovat: o své sny, ideály i místo na slunci.

photo by Brema