Vítejte!

Rychlý kontakt? 
b.boudicca[at]seznam.cz

A jste-li zvědaví, kdo stojí za tvorbou blogu, čtěte dál.

Je mi 28 a ačkoliv mě vítr zavál do Prahy, stále se cítím být Brňačkou. V Brně jsem vystudovala a pochází odsud celá moje rodina.

Na blog píšu o tom, co mě zrovna zaujalo. Čas ráda trávím na cestách, ať už po světě, nebo po naší krásné zemi. Baví mě tančení, drhání náramků přátelství, rozšiřování sbírky čajových přebalů, v létě výlety na kole a v zimě lyžování. Mám ráda francouzskou klasickou literaturu, ženskou módu a atmosféru čajoven. Šest let jsem chovala potkany a nějakou dobu se učila nizozemsky.

Ač jsem vystudovala hospodářskou politiku v kombinaci s obchodní francouzštinou, poslední roky s velkým nadšením pracuji v IT. Spravuji nastavení jistého ERP systému, vymýšlím vylepšení, testuji a zodpovídám otázky uživatelů. Půlrok života jsem strávila na Erasmu v Lucembursku, do kterého se stále tak trochu toužím vrátit. Jsem vcelku otevřená, dost upovídaná a ráda se seznámím i u kafe nebo na čaji, stačí napsat. 

Přezdívku Boudicca (pod různými přepisy i jako Boadicea nebo Buddug) jsem si přivlastnila od keltské válečnice a náčelnice kmene Icenů, která v 1. století n.l. vedla povstání proti nadvládě Říma. Ke keltské historii a mytologii mám blízko, jméno se mi ale líbí i svým prostým významem: Vítězná. Každý totiž občas potřebujeme zabojovat: o své sny, ideály i místo na slunci.

Brema-foto.cz - díky!