Vítejte!

Rychlý kontakt? 
b.boudicca[at]seznam.cz

A jste-li zvědaví, kdo stojí za tvorbou blogu, čtěte dál.

Bylo mi 30 a na blog píšu o všem, co mi je blízké. Ač mě vítr zavál na Vysočinu, původem pocházím z Brna, několik let jsem žila v Praze a půl roku v dalekém Lucembursku, do kterého se stále tak trochu toužím vrátit. Jsem extrovertní, upovídaná a ráda se seznámím i u kafe nebo na čaji, stačí napsat. 

Čas ráda trávím na cestách, ať už po světě, nebo po naší krásné zemi. Baví mě šití, tančení, klasická literatura, drhání náramků přátelství, rozšiřování sbírky čajových přebalů, v létě výlety na kole a v zimě lyžování. Šest let jsem chovala potkany a nějakou dobu se učila nizozemsky. Jsem čerstvou maminkou malé holčičky.

Ač jsem vystudovala hospodářskou politiku v kombinaci s obchodní francouzštinou, poslední roky s velkým nadšením pracuji v IT. Spravuji nastavení jistého ERP systému, vymýšlím vylepšení, testuji a zodpovídám otázky uživatelů. 

Přezdívku Boudicca (pod různými přepisy i jako Boadicea nebo Buddug) jsem si přivlastnila od keltské válečnice a náčelnice kmene Icenů, která v 1. století n.l. vedla povstání proti nadvládě Říma. Ke keltské historii a mytologii mám blízko, jméno se mi ale líbí i svým prostým významem: Vítězná. Každý totiž občas potřebujeme zabojovat: o své sny, ideály i místo na slunci.

Brema-foto.cz - díky!